fbpx

про центр_02

Трохи наукової інформації.

Нобелівські лауреати, американські вчені, Пол Берг, Уолтер Гилберт, Фредерік Сенгер досліджуючи будову клітин живих істот виявили в хромосомах цих клітин ДНК – дезоксірибонуклеїнову кислоту , на якій містяться сотні тисяч (!) генокодів, які забезпечують життєдіяльність цих клітин. Саме за це відкриття американські вчені і отримали Нобелівську премію в 1980 р..

Цікавим виявився той факт, що в більшості цих клітин – лише 6-8% від загальної кількості інформаційних кодонів знаходяться в активному – працездатному стані. Інші «сплять» – неактивні. Це означає, що для звичного сьогодення – буття людини достатньо лише ці 6-8 % працюючих інформаційних кодонів ДНК .

Цікавим є те, що у фізично здорової та активної людини кількість працездатних активних кодонів складає близько 8 % . А у фізично хворої людини кількість працюючих кодонів лише 4-5 %. Інші заблоковані, непрацездатні. Встановлено, що коли людина хворіє, і хворіє довго, хронічно (довше 40 діб) – в ДНК клітинах цієї людини вимикаються інформаційні кодони (вони блокуються ).