fbpx

ПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

Живе Слово Творить Життя!

А тепер – щодо самого методу Інформотерапії Живим Словом.  

Спочатку – аксіома, а потім запитання і відповіді на них. Аксіома: Людина – це триєдина або двоєдина втілена Сутність, яка є дуальною інформаційною істотою.

Поясню докладніше: Триєдина втілена Сутність складається з трьох тіл –Дух, душа, фізична плоть. Двоєдина втілена Сутність складається з двох тіл – душа та фізична плоть. Як триєдина так и двоєдина втілена Сутність – людина складається з двох інформаційних істот антагоністів – СпівТворця і Противника Задумів Творця. 

Слід нагадати 12 Правило Творення: Поведінка людини. Поведінку людини визначає не рівень освіти, не життєвий досвід, не сімейний стан, не матеріальний статок а об’єм Світла її Духу і душі. Будь-яка Світла, чиста, добра людина може стати брудною, руйнівною, злою, якщо вона не дбає про постійне наповнення Світлом своїх тіл! Наповнювач Світлом – Інформація Творення – Живе Слово!   

Уточню вищесказане: зміст думок, слів, вчинків і стан здоров’я людини повністю залежить від змісту інформації, яка наповнює її тіла! 
Світлі, Чисті, Творчі думки, Слова і вчинки формуються завдяки наповненню Світлою, Чистою, Творчою Інформацією. Як приклад, джерело цієї інформації – Живе Слово! Що таке Живе Слово? Живе Слово – це тексти, зміст яких відображають Задуми Творця Всесвіту. А якщо тіла людини щоденно наповнювати брудною, нечистою, руйнівною інформацією, наприклад агресії, збитковості, страху, заздрощів, тривоги, егоїзму, ворожнечі, жадібності, брехливості, така інформація формує та реалізує через людину такі ж агресивні, ворожі, збиткові вчинки і хронічне захворювання на всіх трьох людських тілах в чотири послідовні етапи:
1-й етап – Ініціація (Початковий) – у вигляді інформаційного блокування певного сегменту Духу.
2-й етап – Причина (Формування) – у вигляді інформаційного блокування певного сегменту душі.
3- й етап – Процес (Реалізація) – у вигляді інформаційно – енергетичного блокування певних енергетичних центрів.
4-й етап – Наслідок (Матеріалізація) у вигляді інформаційно – енергетичного блокування певних сегментів фізичної плоті. Кожен з чотирьох послідовних етапів захворювання формується протягом трьох місяців. Іншими словами – необхідно 9 місяців для того, щоб сформувалося і зафіксувалося хронічне захворювання на трьох людських тілах і реалізувалися вже на рівні фізичної плоті його клінічні прояви.

А тепер – запитання і відповіді на них: 

Відповідь: Теоретичні розробки та апробацію методу Інформотерапії Живим Словом я розпочав в 1995 році.
Практичне лікування цим методом я розпочав з 1999 року. Успішно завершив експертизу на базі Асоціації народної медицини України, отримав ліцензію МОЗ України на медичну практику в галузі народної та нетрадиційної медицини. 

Відповідь: Я працюю більше 27 років в якості лікаря –хірурга, терапевта, начмеда, головного лікаря районної лікарні і лікаря Інформотерапії Живим Словом. Я з повною відповідальністю хочу сказати, що цей метод лікування хронічних захворювань Живим Словом є дивовижним, в багато разів ефективнішим ніж будь-які інші знані мною методи медицини! Хочу навести лише декілька показових прикладів лікування тих захворювань, які в усьому світі вважаються невиліковними: 1. Розчинення атеросклеротичних бляшок в коронарних артеріях у хворих ішемічною хворобою серця з відновленням структури і тонусу міокарда (серцевого м’яза ) і збільшення фракції викиду крові з 37% до 63% !!! Щоб було зрозумілим – 37% – це стан серця, який передує клінічній смерті. 63% – це стан серця 20-річного хлопця! 2. Розчинення атеросклеротичних бляшок в судинах головного мозку з повноцінним відновленням кровопливу і забезпеченням тканин мозку киснем і поживними речовинами у хворих атеросклеротичною енцефалопатією з дефіцитом кровопливу до 60%! Після лікування Живим Словом – 100% повноцінне відновлення кровопливу! 3. Ліквідація дихальної недостатності, розчинення рубців в легенях у хворих пневмосклерозом! 4. Відновлення структури, функції клітин печінки при тяжких хронічних дегеративних враженнях її! 5. Відновлення повноцінної гормональної функції щитоподібної залози у хворих з тяжкими формами гіпотіреозу (коли вони до лікування Живим Словом десятками років вживали штучні гормони, щоб забезпечити своє життя)! Інформотерапія Живим Словом в багатьох випадках дозволяє повністю відмовитися від шкідливої гормонотерапії! 6. Високоефективне лікування безпліддя у жінок, пов’язані з: – ендометріозом; – аденоміозом; – полікістозом яєчників; – ановуляторним менструальним циклом. У чоловіків повноцінне 100% одужання при анізоспермії, олігоспермії, безплідності. Відновлення повноцінної потенції при її відсутності. 7. Відновлення повноцінної структури і функції кісток кульшових суглобів при дегеративних коксартрозах, навіть при асептичних некрозах головок стегнових кісток! І багато інших прикладів… Я назвав ті випадки захворювань, які будь-якими іншими медичними засобами, окрім методу Інформотерапії Живим Словом неможливо подолати!

Відповідь: Жодного! Лише інколи – легкі загострення. Це, на мій погляд, і за визначеннями пацієнтів, які вже лікувалися Живим Словом, самий гармонійний метод лікування всього людського організму, всіх людських тіл! 

Відповідь: Для ліквідації одного захворювання зазвичай необхідно 3-4 Лікувальні Матриці Живого Слова. 1-шу Лікувальну Матрицю читаєте 9-10 днів. 4-ри Лікувальні Матриці – послідовно, почергово біля 40 днів. В середньому 40 днів необхідно для звільнення людини від 1-го хронічного захворювання методом Інформотерапії Живим Словом.

Відповідь: Тому що їхні тіла щоденно, щогодинно наповнюються інформаційним брудом, який і є самою причиною захворювання. 

Відповідь: В чотири послідовних етапи, з фіксацією на всіх людських тілах.

Відповідь: Саме так. Брудна, нечиста, руйнівна думка – слово-вчинок формує захворювання в тілах людини. Як не дивно для багатьох це звучить, але тільки змістовна інформація спроможна забезпечити або руйнацію людських тіл або повноцінне здоров’я! 

Відповідь: Будь-які пігулки, ін’єкції ліків, підкреслюю –при лікуванні хронічних захворювань, є недієвими. Більше того – в багатьох випадках шкідливими! Пояснення просте – будь-які матеріальні засоби діють лише на рівні матерії – фізичної плоті. Наскільки ефективно діють вони на рівні фізичної плоті? Прочитайте інструкцію –анотацію з переліком протипоказів і побічних дій, стане зрозумілим рівень ефективності і шкідливості дії таких препаратів.

Відповідь: Будь-які пігулки, ін’єкції ліків – медикаментозні препарати є матеріальними засобами. А будь-які матеріальні засоби спроможні взаємодіяти лише на рівні фізичної плоті і не спроможні взаємодіяти на рівні Духу і душі. Слід пам’ятати, що будь-яке хронічне захворювання завжди виникає, протікає і фіксується на всіх людських тілах, включаючи Дух і душу разом з плоттю. 

Відповідь: Лише Світла інформація, яка наповнює людські тіла, стирає інформаційний бруд і забезпечує наповнення людських тіл інформацією Світла, Чистоти і Творчості, спроможна ефективно ліквідувати хронічне захворювання. Світлу інформацію формує Живе Слово. Читання і озвучення Живого Слова забезпечує гармонійне здоров’я людських тіл! 

Нагадаю нашим читачам, що будь-яке хронічне захворювання формується та перебігає в чотири етапи:
1-й етап – Ініціація (Початок) . Це інформаційне блокування певного сегменту Вогняного тіла (Духу), яке виникає в результаті накопичення нечистих, руйнівних, брудних думок орендатором Духу (Людиною). Зазвичай, перший етап захворювання перебігає протягом трьох місяців.
2-й етап – Причина (Формування). Це інформаційне блокування в певному сегменті тонкого тіла (душі), виникає в результаті накопичення нечистих, руйнівних, брудних слів людиною. Другий етап захворювання перебігає в часі в середньому три місяці.
3-й етап – Процес (Реалізація). Це інформаційно – енергетичне блокування певних енергетичних центрів, яке виникає в результаті накопичення в Вогняному та тонкому тілах інформації про нечисті, руйнівні, брудні реалізовані дії – вчинки, які здійснила людина. Зазвичай, третій етап перебігає в часі в середньому три місяці.
4-й етап – Наслідок (Матеріалізація). Це інформаційно – енергетичне блокування клітин-тканин-органів-органосистем (органокомплексів) фізичного тіла людини. Четвертий етап виникає в результаті накопичення, наповнення інформаційного бруду у всіх людських тілах – фізичному, тонкому та Вогняному (якщо воно в людини наявне) у вигляді нечистих, руйнівних, брудних думок, слів, реалізованих дій – вчинків.
 Висновок –будь-яке хронічне захворювання формується та перебігає в чотири етапи: – Ініціація або Початок; – Причина або Формування; – Процес або Реалізація; – Наслідок або Матеріалізація. і фіксується у вигляді інформаційного, інформаційно-енергетичного блокування в людських тілах – фізичному, душі та Духу (якщо він у людини наявний). Симптомокомплекс захворювання (прояви захворювання у фізичному тілі) починає себе проявляти не раніше, ніж захворювання сформується і зафіксується на всіх людських тілах. Будь-які матеріальні лікувальні засоби (пігулки, органічні та неорганічні сполуки, фізіотерапевтичні засоби) здатні взаємодіяти лише з фізичним тілом. З Духом, душею та енергетичними центрами матеріальні засоби взаємодіяти не здатні. Тому будь-яке лікування хронічного захворювання матеріальними засобами є безуспішним. Існує тільки один засіб – Інструмент, який спроможний витіснити, стерти, розчинити інформаційний бруд (який і є Суттю захворювання) зі всіх людських тіл, на всіх чотирьох етапах формування захворювання. Цей засіб – Інструмент – Живе Слово. Завдяки формуванню Світла Живим Словом та наповнення ним Духу, душі, плоті людина звільняється від хронічного захворювання!

 Лікування здійснюється шляхом озвучення текстів Живого Слова в три послідовних етапи: 
1. Формування Світла, наповнення ним людських тіл. Людина читає, озвучує тексти Живого Слова. Під час озвучення формується Світло (тобто Інформаційна Матриця Життєтворення), яке наповнює Світлом людські тіла. Чим більший об’єм текстів Живого Слова озвучується, тим більший об’єм Світла формується та наповнює людські тіла. 
2. Розчинення Світлом інформаційного бруду. Світло наповнює людські тіла та виштовхує, розчиняє, стирає інформаційний бруд, який наявний у людських тілах (Світло і бруд несумісні)! Саме цей інформаційний бруд є Початком, Формуванням, Реалізацією, Матеріалізацією захворювання.
3.Формування та Реалізація Світлом Матриці Життєтворення. Після звільнення, очищення людських тіл від інформаційного бруду, Світло формує Інформаційну Матрицю Життєтворення. Ця Інформаційна Матриця відновлює та активізує структуру та функцію кожної клітини, тканини,органу ,органосистеми людини. Це вже цілковито нове, гармонійне, активне життя! І дійсно, енергетичний потенціал та активність людини збільшується в декілька разів. Зовні та всередині людина молодшає років на десять – двадцять (лабораторне, інструментальне та біохімічне обстеження спроможне встановити, що біологічний вік людини зменшується фактично на ці самі 10 – 20 років)! Наприклад, у жінок, в яких п’ять, десять і більше років був відсутній менструальний цикл (наступив клімакс), відновлюється гормональна активність.

Володіючи методикою формування Світлових Потоків, лікар – інформотерапевт спроможний направляти Світло на патологічно-змінений сегмент Вогняного, тонкого та фізичного тіла людини локально, завдяки чому інтенсивність взаємодії Світлового Потоку з конкретним сегментом Вогняного, тонкого та фізичного тіла збільшується в сотні, тисячі разів у порівнянні зі звичайним методом Світлової взаємодії. Щоб було зрозуміліше, поясню: об’єм фізичного тіла людини в середньому становить 50 тис. см ³. Ми з’ясували, що коли людина читає тексти Живих Слів, отримує Світловий Потік, який наповнює Вогняне, тонке та фізичне тіла Світлом. При цьому Світловий Потік рівномірно розподіляється на весь об’єм Вогняного, тонкого та фізичного тіл людини (в середньому 50 тис. см³). Лікар – інформотерапевт, який володіє знаннями формування локального Світлового Потоку, спроможний створити Лікувальну Інформаційну Матрицю Живого Слова, яка під час озвученні направляє ущільнений Світловий Потік на локальний сегмент Вогняного, тонкого та фізичного тіл, уражених захворюванням (енергетично-інформаційне блокування). Зазвичай, локальний патологічний сегмент Вогняного, тонкого та фізичного тіла має об’єм від 5 до 20 см ³. Коли пацієнт читає тексти Лікувальної Матриці Живого Слова, формується ущільнений Світловий Потік, який локально взаємодіє з об’ємом патологічного блокування, наприклад, в 5 см 3. Потужність такого Світлового Потоку в тисячі разів більша, ніж потужність Світлового наповнення при звичайному читанні Живого Слова, наприклад, Універсальної Форми (50 000 см 3 : 5 см 3 = 10 000 разів! ) Завдяки формуванню локального Світлового Потоку ефективність лікування збільшується в тисячі разів, відповідно, час одужання прискорюється також у тисячі разів!

1. Діагностика  : Лікар – інформотерапевт оглядає хворого і встановлює клінічний та інформаційно-польовий діагноз. 
2.Творення  : Згідно з отриманою діагностичною інформацією лікар створює Лікувальну Матрицю Живого Слова для лікування конкретної хворої людини.
3.Навчання : Проводиться навчання людини або його найближчих родичів чи знайомих (тих, хто буде надавати йому допомогу) правилам читання Лікувальної Матриці Живого Слова. Що таке Лікувальна Матриця Живого Слова? Це інструкція для послідовного читання текстів Живого Слова з метою ліквідації захворювання одразу на всіх чотирьох етапах його формування:
Ініціації;
Причини;
Процесу;
Наслідку,
на всіх людських тілах (фізичне тіло, душа, Дух). 
4. Лікування  : Пацієнт читає, озвучує тексти Живого Слова, цим самим здійснюючи процес лікування в будь-якому зручному для нього помешканні (зазвичай домашніх умовах) двічі на день. Для ліквідації одного захворювання зазвичай необхідно три – чотири Лікувальні Матриці. Кожну Лікувальну Матрицю слід читати в середньому дев’ять діб. 

Суб’єктивно ліквідація захворювання протікає в чотири послідовних етапи: 
1-й Етап – очищення людських тіл від інформаційного бруду. Цей етап проявляється через: – головний біль; – нудоту, яка може супроводжуватись навіть блювотою; – пітливість, жар, холод; – підвищення артеріального тиску; – тупий або гострий біль в місці локалізації захворювання;
підвищення температури тіла, навіть до 39 градусів (тримається до трьох діб);
набряком слизових оболонок – нежить, сльози та покашлювання.
Зазвичай, ці прояви короткочасні (від декількох хвилин до декількох годин). 
2-й Етап – відновлення людських тіл.Відбувається відновлення життєдіяльності Вогняного, тонкого тіл і клітин, тканин, органів фізичного тіла Людини:
з’являється раніше втрачена сила та енергія;
підвищується працездатність (вона стає такою ж, як до захворювання);
з’являється спокій, впевненість, гарний сон, відчуття гармонії з навколишнім світом;
з’являється непереборне бажання жити, творити.
3-й Етап – активізації людських тіл. Відбувається активізація, підсилення функціональної спроможності всіх органів і систем організму. Організм суб’єктивно починає працювати потужніше (людина відчуває, що організм оживає, молодшає на 20 – 30 років!) 
4-й Етап – Життєтворення. Активний та продуктивний, творчий стан— це ніби життя після відродження! Чим важче захворювання, інтенсивніше загострення, тим активніша боротьба Світлових Потоків з патологічним станом, тим активніші прояви цієї боротьби з боку фізичного тіла. Інтенсивність загострення можна регулювати шляхом збільшення або зменшення частоти читання Лікувальних Матриць. Читаєте частіше (3 рази на добу) — більш інтенсивні прояви боротьби з захворюванням. Читаєте рідше (1 раз на добу) — менш інтенсивні загострення з боку фізичного тіла. Після завершення курсу лікування пацієнт відчуває себе цілком здоровою людиною. Якщо зробити об’єктивні лабораторні та інструментальні обстеження стану фізичного тіла після лікування Живим Словом, виявимо відновлення та значне покращення клінічних, лабораторних, інструментальних показників фізичного стану людини. 

Відповідь: Необхідно придбати одну з трьох книг О.В Філатовича: „Живе Слово Творить Життя!”, „Правила Творення”, „Життєво Важлива!”. в яких надруковані Універсальні Форми Живого Слова. Інструкція правил читання і озвучення Універсальних Форм Живого Слова викладена в усіх трьох книгах. Звичайно, найкраще було б використати тексти всіх 9-ти Універсальних Форм Живого Слова, які опубліковані в трьох книгах: потрібно читати послідовно по 10 днів кожну Універсальну Форму Живого Слова двічі на день – всього 90 днів. Після завершення цього оздоровчого курсу Живого Слова варто продовжити підтримувати в Світлі свої тіла. Для цього рекомендується щоденно, один раз в день читати – озвучувати Універсальну Форму № 6; – або Універсальну Форму № 5 Живого Слова; -або Універсальні Матриці Живого Слова згідно схеми, надрукованої в книжці „Життєво Важлива!” (розділ ІV).

Відповідь: Ще раз повторю аксіому: Людина – це інформаційна істота, зміст думок, слів, вчинків а відтак і здоров’я якої повністю залежить від змісту і об’єму інформації, яка наповнює її тіла! В часи Аратти-Гіперборії і Трипілля вище озвучену аксіому знали наші праотці-праматері і саме тому щоденно читали –озвучували ранкову і вечірню Сонячну молитву, під час вживання їжі та на дорогу, під час кризової ситуації. Ще раз хочу наголосити на тій важливій обставині, що ні в одній з їхніх молитов не було брудних, нечистих, руйнівних слів! Якщо щоденно не наповнювати тіла людини Живим Словом (Інформацією Світла), вони будуть наповнені інформацією бруду – нечистот, руйнації! Хочемо ми того чи ні – нас оточує і пронизує Інформаційне поле, складовою якого в більшості випадків є інформація бруду, нечистот, руйнації (джерело –засоби масової інформації: друковані, теле, радіо, спілкування з людьми, які знаходяться в „обіймах” інформаційного бруду). Вибір в людини один із двох:
– 1. Або заощаджувати в часі на читанні Світлої, Чистої, Творчої Інформації, дозволяючи брудній, нечистій, руйнівній інформації наповнювати людські тіла, формуючи, реалізуючи, матеріалізуючи хронічні руйнівні захворювання з втратою працездатності і прискоренням часу прощання з фізичною плоттю.
– 2. Або щоденно читати, озвучувати тексти Світлих, Чистих, Творчих Слів – Живого Слова, забезпечуючи Світлом, Чистотою, Творчістю свої тіла і, відповідно, формуючи, реалізуючи, впроваджуючи здорове, активне життя і, відповідно, успішне сьогодення і майбутнє! 

Автор Живого Слова Олександр Філатович