Хворий Іванчук В.П., 62 роки, звернувся за допомогою в зв’язку з хронічною затримкою відходження сечі, гіперплазією простати, аденомою простати. Хворів 2 роки (зі слів пацієнта). Обстежений в урологічному відділенні, лікувався амбулаторно та стаціонарно. В останні місяці стан значно погіршився – вночі до 5 раз позиви на сечовиділення, струя сечі слабка, не відчував повного випорожнення, оперативне втручання ризиковане в зв’язку з тим, що хворів ішемічною хворобою серця, стенокардією спокою (функціональний клас третій).
Діагностика клінічна:
патологія простати та сечового міхура, грудного та поперекового відділу хребта, серцево-судинної системи.
Діагноз: ішемічна хвороба серця, стенокардія спокою та напруги, функціональний клас третій, недостатність кровообігу ІІ А ступеню, остеохондроз грудного та поперекового відділу хребта, аденома простати, хронічна затримка сечі.
Інформо-польова діагностика:
часткове блокування 4-го, 3-го, 2-го енергетичних центрів.
Блокування сегментарне на 1-му, 2-му, 3-му, 4-му, 5-му інформаційних планах в проекції серця, сонячного сплетіння, сечового міхура.
Лікування Живим Словом
проводилося в кількох напрямках: спочатку ліквідація остеохондрозу, потім – аденоми простати, потім- ішемічної хвороби серця.
На 4- й тиждень після початку лікування хворий почав значно краще спати – просипався лише тричі за ніч, струя сечі пружніша, активніша. На 6-й тиждень – 1-2 рази потреба мочитися вночі, значно активніша струя сечі. На 10-й тиждень зникли приступи стенокардії, які турбували хворого щодня. Перестав приймати пігулки.
Курс лікування проводився на протязі 12-ти тижнів – ліквідували поетапно три групи хвороб: серцево-судинної системи, опорно-рухливого апарату та сечостатевої системи.